Keanu Reeves bespreekt "Bill & Ted 3" plotdetails en alternatieve tijdlijnen
Anonim

Iedereen die de jaren 90 heeft meegemaakt, herinnert zich waarschijnlijk de Bill & Ted-films - Bill & Ted's Excellent Adventure (1989) en Bill & Ted's Bogus Journey (1991). Als je ze toevallig niet hebt gezien, draaiden de films om Bill S. Preston Esq. en Ted Theodore Logan, twee tijdreizende slackers die eerst historische figuren ontvoeren om hen te helpen met een geschiedenistest, en vervolgens weer tot leven komen nadat ze zijn vermoord door hun kwaadaardige robotachtige tegenhangers uit de toekomst (en The Magere Hein een 'melvin' geven onderweg).

Onnodig te zeggen dat de gekke humor en verrassend slimme plots van de Bill & Ted-films het tot een van de meer geliefde franchises van de late jaren tachtig / vroege jaren negentig hebben gemaakt. De films waren zelfs zo populair dat fans al jaren schreeuwen om een ​​derde aflevering. Gelukkig voor hen is Bill & Ted 3 momenteel in de maak, en ster Keanu Reeves heeft onlangs enkele plotdetails onthuld.

Met het gat van twintig jaar tussen de films, vragen veel fans zich af hoe de derde film zal aansluiten bij de andere twee. Keanu Reeves vertelde GQ:

"Een van de plotpunten is dat deze twee mensen verpletterd zijn door de verantwoordelijkheid om het beste nummer ooit geschreven te moeten schrijven en de wereld te veranderen. En ze hebben het niet gedaan. Dus iedereen heeft zoiets van: 'Waar is het lied?' De jongens zijn net afgedwaald in esoterica en hun rots verloren. En we gaan op deze expeditie, gaan de toekomst in om te zien of we het lied hebben geschreven, en de ene toekomstige 'wij' weigert het ons te vertellen, en een andere toekomstige 'ons' geeft ons de schuld van hun leven omdat we het lied niet hebben geschreven, dus leven ze dit vreselijke leven. In de ene versie zitten we in de gevangenis, in een andere zitten we in een soort snelwegmotel en ze haten ons."

In Bill & Ted's Excellent Adventure leerden we dat de muziek van de band van Bill en Ted, The Wyld Stallyns, verantwoordelijk is voor het creëren van een utopische toekomst waarin mensen in harmonie leven door zich te houden aan geboden zoals "Wees uitstekend voor elkaar". Zoals met elke goede film over tijdreizen, zijn de dingen altijd in beweging.

Zo te horen zal deze nieuwe film meerdere tijdlijnen verkennen, wat altijd leuk is. Wat zou Back to the Future 2 tenslotte zijn zonder de alternatieve realiteit 1985?

Het zal interessant zijn om te zien hoe de schrijvers de plot van de eerste film in deze nieuwe verweven. Cameo's van personages uit het verleden - woordspeling bedoeld - zijn vrij waarschijnlijk, maar ik vraag me af of we de huidige Bill en Ted zullen zien omgaan met jongere versies van zichzelf uit de originele beelden.

Bill & Ted 3 (geregisseerd door Dean Parisot van Galaxy Quest) zal naar verwachting in 2013 in de bioscopen verschijnen.